Choose a searcher


Na każdym etapie produkcji staram się szukać rozwiązań gwarantujących zdrowy i ekologiczny wzrost. 

 

Po pierwsze stawiam na lokalność. Terytorialna produkcja pozwala na znaczne zmniejszenie zanieczyszczania powietrza spalinami dwutlenku węgla oraz zmniejsza ilość opakowań, które byłyby nieuniknione podczas produkcji zagranicznej.

Współpracuję z Łódzkimi dostawcami materiałów oraz szyję w małej lokalnej szwalni w Łodzi. 

 

Po drugie - nie produkuję zbędnych nadwyżek i szyję w małych nakładach. Lata pracy w największych polskich markach pokazały mi jak wiele niesprzedanych sztuk uszytej odzieży corocznie zlega na magazynach. Bardzo ważny jest dla mnie kontakt z Wami by razem budować naszą społeczność i zapobiegać trendom fast fashion. 

Szyję produkty z materiałów o bardzo wysokiej trwałości , tak aby starczały na długie lata. Wszystkie rzeczy łączą się między sobą i są zawsze aktualne poza jakimikolwiek trendami fast fashion. 

Po trzecie - zakupione rzeczy wysyłam w opakowaniach wykonanych z przyjaznej środowisku tektury falistej. Karton dodatkowo pakowany jest w biodegradowalna folię kurierską, która chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Korzystam z usług najbardziej ekologicznego dostawcy - InPost.

 

Po czwarte - kocham tworzyć ! ROBIĘ TO Z PEŁNI SERCA 

#razemwięcej #zrównoważonyrozwój #wspierajpolskie

Rejestracja

Masz już u nas konto?
Log in instead Lub Zresetuj