Choose a searcher

Aby zapewnić Twoim ubraniom dłuższy żywot przestrzegaj sposobu pielęgnacji, który został umieszczonych na metkach Twojej odzieży.

Pranie w pralce: Nasze produkty zostały wykonane z naturalnych włókien dlatego wiele z nich wymaga troski. Pierz na lewej stronie w programie do delikatnych materiałów (szczególnie bluzy i koszulki tiszert). Zaleca się pranie w płynie do prania. Proszki są zbyt silne i mogą wpływać drażniąco na Twoją skórę oraz mogą negatywnie wpłynąć na włókna materiału.

Temperatura prania została umieszczona na metce każdego z wyrobów anniklewicz. Prać z podobnymi kolorami. Proszę unikaj detergentów wybielających ponieważ ich użycie może prowadzić do powstania nieodwracalnych przebarwień. Nie czyścić chemicznie.

Uwaga! kolor off-white prać z kolorami pastelowymi używając płynu do prania ubrań kolorowych.

Suszenie: Proszę nie suszyć w suszarce bębnowej. Rozwieś na suszarce do prania i pozwól na swobodne wysychanie w temperaturze pokojowej. Produkty do sportu z lini PRO ADVANCED zostały pokryte specjalną apreturą QUICK DRY FINISH która sprawia, że Twoje ubrania wysychają szybciej. 

Prasowanie: Nie prasować zewnętrznych metek skórzanych, termotransferów ani nadruków! Prasować na lewej stronie, w max. temp. 110°C - bez pary. Nadruki prasować na lewej stronie lub ewentualnie należy nałożyć kawałek materiału i prasować delikatnie przez szmatkę. 

Pilling: Nasza dzianina wykonana jest z najlepszej jakości włókien, bez poddawania silnym środkom wykończenia dzianin. W skali testów pillingu posiadamy jedną z najwyższych ocen odporności na kulkowanie się dzianin a więc możesz spać spokojnie i nie martwić się o jakość swoich rzeczy.

Zalecamy: dbaj o swoje rzeczy a będziesz dłużej cieszyć się ich trwałością :)

Rejestracja

Masz już u nas konto?
Log in instead Lub Zresetuj